Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Rekreacja Kajakarstwo | Spa i relaks Salon spa Jacuzzi | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Hotel Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo Puerto Vallarta może pochwalić się pierwszorzędną lokalizacją 2 km od świątyń, takich jak The Church of Our Lady of Guadalupe, oraz zapewnia gościom przechowalnię bagażu i restaurację. Hotel serwuje potrawy kuchni amerykańskiej przygotowywane w restauracji w stylu amerykańskim na miejscu.
Playa Los Muertos pier jest w odległości 16 min spacerem, a Los Muertos Beach jest w odległości kilku przecznic od tego hotelu. Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo jest położony w pobliżu atrakcji przyrodniczych, takich jak Playa Conchas Chinas 1 km) i Wyspa Cuale 2,1 km). 1,1 km od obiektu znajduje się Zona Romantica. Ten hotel mieści się 5 km od lotniska Lic. Gustavo Diaz Ordaz i w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Amapas y Calle Paseo de los Delfines.
W obiekcie do dyspozycji Gości jest zestaw do prasowania i klimatyzacja, a także urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Wraz z kabiną prysznicową walk-in i oddzielną toaletą, udogodnienia w łazience obejmują również suszarkę do włosów i ręczniki. Kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta, wraz z udogodnieniami, takimi jak suszarka do włosów i ręczniki, są również dostępne.
Obiad podawano w hotelowej restauracji Bloom.
- Lokalne atrakcje
- Playa Los Muertos pier718 km
- ART VallARTa1073 km
- Blue Chairs Beach Club Restaurant & Bar750 km
- Playa Conchas Chinas65 km
- Paradise Church1022 km
- Starboard Yachts503 km
- Los Muertos Beach721 km
- Garbo1055 km
- Lotniska
- Lotnisko Lic. Gustavo Diaz Ordaz14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Sejf depozytowy
- Portiernia
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Przechowalnia bagażu
- Winda
- Kawiarnia
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Słoneczny taras
- Centrum Spa
- Salon spa
- Jacuzzi
- Centrum fitness
- Kajakarstwo
Usługi
- Pierwszy drink za darmo
- Szczęśliwa godzina
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo?
Odległość pomiędzy lotniskiem Lic. Gustavo Diaz Ordaz a hotelem Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo wynosi 5 km. - ❓
Czy w hotelu Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo dostępny jest parking?
Tak, hotel Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo ma bezpłatny prywatny parking za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo?
Goście hotelu Modern Newly Remodeled Oceanfront 2X2 Lower Conchas Chinas Condo muszą wymeldować się o 11:00. - ❓
Czy w tym hotelu jest winda?
Czy w tym hotelu jest winda?